Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Dienstregeling Maandag t/m Vrijdag

Lijn 262 van Maren-Kessel naar Oss

Maren-Kessel, Kerkplein 7:05 7:35 8:05 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30
Maren-Kessel, Kesselsehoek 7:07 7:37 8:07 8:32 9:02 9:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32
Lith, Markt 7:11 7:41 8:11 8:36 9:06 9:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36
Teeffelen, Pastoor van Weerdtstraat 7:16 7:46 8:16 8:43 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43
Oss, Zaltbommelseweg 7:20 7:50 8:20 8:47 9:17 9:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47
Oss, Oostwal 7:26 7:56 8:26 8:50 9:20 9:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50
Oss, Centraal Station 7:31 8:01 8:31 8:51 9:21 9:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51
Oss, Centraal Station   8:10 (1)                    
Oss, De Sonnewijser   8:22 (1)                    


1): Buurtbus A rijdt terug naar Maren-Kessel voor de rit die om 8:30 vertrekt. Buurtbus B rijdt naar school De Sonnewijzer in Oss en daarna terug naar Maren-Kessel voor de rit die om 9:00 vertrekt.

Maren-Kessel, Kerkplein 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03
Maren-Kessel, Kesselsehoek 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05
Lith, Markt 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09
Teeffelen, Pastoor van Weerdtstraat 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14
Oss, Zaltbommelseweg 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18
Oss, Oostwal 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23
Oss, Centraal Station 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27

Lijn 262 van Oss naar Maren-Kessel

Oss, De Sonnewijser                        
Oss, Centraal Station                        
Oss, Centraal Station 6:43   7:43 9:09 9:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09
Oss, Oostwal 6:44   7:44 9:10 9:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10
Oss, Zaltbommelseweg 6:47   7:47 9:13 9:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13
Teeffelen, Pastoor van Weerdtstraat 6:51   7:51 9:17 9:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17
Lith, Markt 6:56   7:56 9:24 9:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24
Maren-Kessel, Kesselsehoek 7:00   8:00 9:28 9:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28
Maren-Kessel, Kerkplein 7:04   8:04 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30
Oss, De Sonnewijser           15:40          
Oss, Centraal Station           15:52          
Oss, Centraal Station 13:39 14:09 14:39 15:09 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40
Oss, Oostwal 13:40 14:10 14:40 15:10 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 18:41
Oss, Zaltbommelseweg 13:43 14:13 14:43 15:13 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14 18:44
Teeffelen, Pastoor van Weerdtstraat 13:47 14:17 14:47 15:17 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18 18:48
Lith, Markt 13:54 14:24 14:54 15:24 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23 18:53
Maren-Kessel, Kesselsehoek 13:58 14:28 14:58 15:28 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27 18:57
Maren-Kessel, Kerkplein 14:00 14:30 15:00 15:30 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31 19:01

 

Let op: de laatste rit van de dag wordt ook gebruikt om de bus bij te tanken.

Dit levert een korte vertraging op.

De aktuele dienstregeling vindt u ook bij Arriva. Kies voor BUS.

OV Reisinformatie: 0900 - 9292 (€ 0,70 / min) of www.9292.nl